בחוף הכרמל מציגים- חתונה במועצה!

החל מהיום  (שלישי) עודכנו הנחיות הממשלה והוחמרו ההגבלות בעקבות התפרצות "הגל השני" של נגיף הקורונה. ההתקהלות הוגבלה לעד 20 איש, ואולמות האירועים נסגרו. מה עשו במועצה האזורית חוף הכרמל? הזמינו את תושבי האזור להתחתן – בדשא של המועצה!

לאחר שהשבוע נסגרו שוב אולמות האירועים, נרתמו במועצה האזורית חוף הכרמל לנסות ולסייע לזוגות שתכננו להתחתן בתקופה הקרובה. המועצה יצאה בפנייה לתושביה, והזמינה זוגות שעומדים להתחתן לקיים את החתונה בדשא המטופח שבסמוך לבניין המועצה בקיבוץ עין כרמל.

המועצה תספק לזוגות הצעירים את מרחב הדשא המטופח שלה, כיסאות, שולחנות, תאורה מתאימה לשעות הערב וכמובן חיבור לחשמל, לצורכי הגברה וכו'.

ראש המועצה, אסיף איזק סיפר "כבר על תחילת השיח על 'גל שני' של קורונה, היה צפוי שתגיע החמרה בהגבלות, והתחלנו במועצה להיחשף לסיפורים רבים של זוגות צעירים מהאזור שקבעו חתונה ולא רוצים לדחות אותה. לאור ההנחיות, אולמות האירועים שנסגרו לא יכולים כמובן להכיל את החתונות, וכאן החלטנו אנחנו כמועצה להיכנס לתמונה. בכניסה לבניין המועצה ישנו דשא רחב ידיים ומטופח, שיכול בקלות להוות תפאורה נהדרת לאירוע משמח ואינטימי, שעומד בהנחיות 'התו הסגול'. אני שמח שיש לנו את הזכות לסייע ולשמח את הזוגות הצעירים בימים אלה, שאינם פשוטים."

(בתמונה: חתונת קורונה, צילום להמחשה בלבד: SHUTTERSTOCK)

 

פרסומות: