אריה טל נערך לבחירות

קצת יותר מחצי שנה לבחירות המקומיות אומר ראש העיר טירת כרמל המכהן, אריה טל כי בכוונתו להתמודד לקדנציה נוספת ולנצח את הבחירות, לדבריו “העשייה בעיצומה, יש לי עוד הרבה מה לתרום לעיר, בכל התחומים, אני אוהב את טירת כרמל ואוהב את תושביה, זה הבית שלי, זה פרויקט חיי ואני מאמין שהציבור ייתן בי שוב את אמונו”.

בסביבתו של ראש העיר טירת כרמל, אריה טל לא מתרגשים מהבחירות המקומיות המתקרבות שייערכו ב-28 לאוקטובר 2018, אחד ממקורביו של ראש העיר, אמר לקול החוף: “התושבים רואים את העשייה בעיניים ואין לי כל ספק שנקבל שוב את אמון הציבור בבחירות הקרובות וראש העיר, אריה טל ייבחר לקדנציה נוספת, כדי להמשיך את העשייה שלו בכל התחומים, חינוך, בנייה, תשתיות ועוד”.

ג’ינגל הבחירות של ראש העיר טירת כרמל, אריה טל בבחירות 2013, ארכיון קול החוף

אריה טל, המכהן כראש העיר טירת כרמל מזה כ- 19 שנים, לא רצופות, מתכוון להתמודד בבחירות הקרובות ולהיבחר לקדנציה חמישית בתפקיד. במהלך תקופת כהונתו שינתה העיר טירת כרמל את פניה ללא היכר, כאשר החלה תנופת בנייה מאסיבית בעיר, הוקמו מבנים ציבוריים חדשים ונבנו מוסדות חינוך ומרכזי קהילה.

השכונה הדרומית החדשה בטירת כרמל, צילום: אודי אמסלם

לאחרונה חתמה עיריית טירת כרמל על ‘הסכם גג’ עם ממשלת ישראל במסגרתו ייבנו בשנים הבאות בטירת כרמל שני בתי ספר תיכוניים, ארבעה בתי ספר יסודיים, עשרים ושמונה גני ילדים, מבני ציבור שונים, פארקים ירוקים ומרכזי מסחר שייתנו מענה לגידול המשמעותי באוכלוסייה. בנוסף, כל השכונות הוותיקות של טירת כרמל, יזכו לחידוש ושדרוג בעלות של מיליוני שקלים בשנים הבאות.

כזכור, בבחירות המקומיות הקודמות בשנת 2013, הביס טל את שלושת המתמודדים מולו בהפרשים גדולים וכך נבחר לקדנציה רביעית בתפקיד. על פי תוצאות הבחירות אז, טל קיבל 53% מקולות הבוחרים, ראש העיר לשעבר, אריה פרג’ון מסיעת ‘הבית היהודי’ קיבל 30%, חבר מועצת העיר, דוד שחר מסיעת ‘חי’ קיבל כ- 14% וחבר מועצת העיר לשעבר, יגאל ישראל קיבל רק כ- 3%.


עיתון קול החוף יסקר עבורכם את מערכת הבחירות בטירת כרמל וייתן במה לכלל המועמדים ולכלל הדעות בעיר, מוזמנים לעקוב