בוטלו מופעי הזיקוקים ומשאיות העצמאות בטירת כרמל

 

עיריית טירת כרמל ביטלה את מופע הזיקוקים ומשאיות העצמאות שתוכננו לנסוע בשכונות העיר בערב החג ולהשמיע מוסיקה לתושבים מול המרפסות.

ההחלטה לבטל חגיגות אלה התקבלה בעירייה בעקבות החלטת ממשלת ישראל להטיל סגר כללי במדינה מערב יום הזיכרון ועד למחרת יום העצמאות.

בעירייה הוחלט לנתב את הכספים שיחסכו כתוצאה מביטול אירועים אלה עבור אוכלוסיות מוחלשות בעיר וכן על ידי מתן הנחה שנתית בארנונה לעסקים בעיר שנפגעו כתוצאה ממשבר הקורונה.

 

העירייה פרסמה הודעה לציבור בזו הלשון: “תושבים יקרים, עיריית טירת כרמל בראשותו ראש העיר, אריה טל, ערים למצב הכלכלי הלא פשוט שנקלעתם אליו ביחד עם כל המשק הישראלי בשל משבר הקורונה.
כמו במקרים רבים אחרים, ההנהגה הציבורית בטירת כרמל מגלה רגישות לרחשי הלב של ציבור התושבים ובשל כך הוחלט לבטל את מופע הזיקוקים וחגיגות יום העצמאות אשר תוכננו להתקיים בשכונות העיר.
ראש העיר אריה טל, החליט לנתב את הכסף שייחסך מביטול אירועי העצמאות לטובת טיפול באוכלוסיות המוחלשות בטירת כרמל.
בהמשך לדברים אלה, מועצת העיר בישיבתה אמש, הנחה של 25% מסכום הארנונה הכללית לשנת 2020 לעסקים. חשוב לציין, ההנחה תינתן רק לעסקים שאינם רשומים ברשימת העסקים שאינם זכאים להנחה.
עיריית טירת כרמל וההנהגה הציבורית ובתוכה ראש העיר אריה טל, הביעו תקווה כי בשנה הבאה נחזור לחגוג יחד את חגי ישראל בשמחה ובגאון”.

 

פרסומות: