הבחירות מתחממות

בחירות 2018 בטירת כרמל בעוד 4 חודשים:

שבעה מועמדים נחושים יתמודדו מול ראש העיר המכהן, אריה טל שהוא “שועל פוליטי ותיק”, כאשר מטרתם היא לכפות עליו סיבוב בחירות שני שבו לדברים: הכל פתוח
שמונה מועמדים לראשות העיר, האם יהיה סיבוב בחירות שני בטירת כרמל?? צילום: יח”צ

ארבעה חודשים לפני הבחירות המוניציפאליות ומערכת הבחירות המקומית בטירת כרמל מתחממת. שמונה מועמדים כבר הודיעו על כוונתם להתמודד לראשות העיר- ראש העיר המכהן, אריה טל, ראש העיר לשעבר אריה פרג’ון, המועמד שמחוני עובדיה, יו”ר תנועת ש”ס בעיר, כפיר עובדיה, חבר מועצת העיר ברוך מריומה, סגן ראש העיר לשעבר דוד שחר, חברת מועצת העיר אפרת דוד ששון ועו”ד שוש בינר צמרת.
גורמים פוליטיים בעיר מעריכים כי ראש העיר, אריה טל שהוא “שועל פוליטי ותיק” מוביל באחוזי תמיכה גבוהים על פני יתר המתמודדים מולו, אך עם זאת 7 המתמודדים מולו מקווים ועושים את כל המאמצים לעשות חיבורים פוליטיים ולגייס כמה שיותר קולות תמיכה, זאת על מנת לכפות על ראש העיר סיבוב בחירות שני שבו לדבריהם “הכל פתוח”.
בתוך כך, חלק מהמועמדים כבר החלו בימים אלה לנהל את קמפיין הבחירות שלהם לראשות העיר ולמועצת העיר שכולל תליית כרזות בחירות בבתי הפעילים והתושבים, עריכת חוגי בית וכנסים פוליטיים, פרסום מצע הבחירות וכן גיבוש רשימתם למועצת העיר.
יש לציין כי מערכת הבחירות המקומיות בעיר מורגשת היטב גם ברשתות החברתיות כאשר המועמדים השונים מעלים מידי יום לרשת הפייסבוק פוסטים עם סיסמאות בחירות ומקיימים עם התושבים דיונים בוערים על סדר היום בנושאים מוניציפאליים כגון נושאי חינוך, רווחה, חינוך, תרבות, ספורט, תשתיות ופיתוח העיר.