שלישי תרבות בטירת כרמל

:מתנ”ס טירת כרמל גאה להציג

שלישי תרבות- מופעים והצגות לילדים ולנוער

מנוי לסדרת מופעי תיאטרון ומחול לילדים ונוער יוצא לדרך ביוזמת מנהל מחלקת התרבות במתנ”ס, קובי הזז ובשיתוף עם עירית טירת כרמל ומשרד התרבות והספורט

מתוך המופע “האוצר שאינו נגמר”, צילום: יח”צ


מנוי לסדרת מופעי תיאטרון ומחול לילדים ב- 100 ש”ח יוצא לדרך ביוזמת מנהל מחלקת התרבות במתנ”ס, קובי הזז ובשיתוף עם עירית טירת כרמל ומשרד התרבות והספורט.
המופעים והצגות התיאטרון לילדים שנבחרו בקפידה רבה הם מהמובילים בישראל. במנוי כלולים מיטב ההצגות של תיאטרון אורנה פורת לילדים ונוער, מופע מחול אירי שכולו מותאם לילדים ומופע מדעים חווייתי בהשתתפות הצופים.
כל אירועי התרבות האלה יתקיימו בעיר בחודשים הקרובים תחת מנוי “שלישי תרבות”. הפעילות תחל כבר ביום שלישי הקרוב, ה-20/3/2018 ד’ בניסן בבית לזרוס שבמתנ”ס ברחוב ז’בוטינסקי 60 טירת כרמל.
“המטרה הייתה להנגיש להורים ולילדים זמן תרבות יחד ותזמנו את האירועים לימי שלישי אחת לחודש מבלי להעמיס מידי”, ציין קובי הזז.
ההצגות והמופעים בסדרה מיועדים לגילאי 4-9 והתשלום הינו עבור הילדים בלבד -הורה מלווה חינם. אין חובה לרכוש את כל המנוי וניתן לרכוש במתנ”ס כרטיסים למופע בודד או לחלקם.

המופעים שיעלו במסגרת מנוי שלישי תרבות

“האוצר שאינו נגמר”
תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער מציג: אח ואחות מקבלים מאביהם במתנה שטח אדמה. האדמה צחיחה ומוזנחת, אך האב מבטיח להם ש”באדמה חבוי אוצר”. שני האחים מתחילים מיד לחפור ולהפוך בכל כוחם את האדמה אך אינם מוצאים כלום. כשהם מתלוננים בפני אביהם, האב מתעקש שהאוצר נמצא באדמה. בסופו של דבר האחים מבינים שהאדמה עצמה היא האוצר, ושבעזרת התמדה, מסירות, עבודה קשה וכמובן אהבה – האדמה תעניק לנו עוד ועוד, כמו אוצר שאינו נגמר.
יום שלישי ה-20/3/2018, 17:30 בית לזרוס (המתנ”ס) / מחיר כרטיס 30 ש”ח.

“דוקטור מולקולה”
דוקטור מולקולה נוצר בשיתוף אנשי תיאטרון, מדענים ואנשי חינוך. המופעים מציגים תופעות מדעיות וניסויים אמיתיים בסגנון מצחיק, תיאטרלי ובשיתוף הילדים. ד”ר מולקולה הוא מדען מטורף שעורך מופעים מצחיקים לילדים ולמשפחה בנושא מדע, אנרגיה ואקולוגיה. הד”ר עורך ניסויים מדהימים, עם פיצוצים, שיקויים וטילים. הילדים לוקחים חלק פעיל במופע.
יום שלישי ה-24/4/2108, 17:30 ביה”ס אפרים צמח (הכלניות 20) / מחיר כרטיס 20 ש”ח.

“נעלי הקסם של יאיר”:
מופע מחול לגיל הרך בסגנון הריקוד האירי המספר על יאיר שקיבל מהסבא שלו נעלים קסומות העוזרות לו להגשים את חלומו. סבו חושף בפניו את הקסם והעוצמה של הריקוד האירי על כל מאפייניו. הוא נותן לו את הכלים להתגבר על ביישנותו ופחדיו ואף להאמין ולסמוך על עצמו. האם יאיר יצליח להגשים את חלומו?
יום שלישי ה-8/5/2018, 17:30 בית לזרוס (המתנ”ס) / מחיר כרטיס 20 ש”ח.

“ליצן החצר”:
תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער מציג: קונץ ליצן החצר מגורש ע”י המלך מהממלכה ובמקומו מחפש המלך ליצן חדש צעיר ומוכשר. אך קונץ אינו מוותר ונחוש בדעתו לחזור לממלכה. הוא הולך אל הקוסם הגדול בתקווה שמילת קסמים תסייע לו במשימה אך הקוסם שולח אותו למסע בו לומד קונץ שבכדי להיות אמן מרתק יש צורך בהרבה יותר ממילת קסמים פשוטה.
יום שלישי ה-12/6/2018, 17:30 בית לזרוס (המתנ”ס) / מחיר כרטיס 30 ש”ח.