הנציגה שלנו בקוקה קולה

דנה אסייג מטירת כרמל, בתו של סגן ומ”מ ראש העיר, מוריס אסייג נבחרה לנציגה בפרויקט ההתנדבות היוקרתי של קוקה קולה המכונה “קוקה קולה וואו 2019” אשר מעודד צעירים להתנדב ולעשות טוב למען הקהילה והחברה

דנה אסייג בת ה- 18 מטירת כרמל נבחרה לנציגה בפרויקט ההתנדבות היוקרתי של חברת ‘קוקה קולה’ המכונה קוקה קולה וואו 2019.
דנה שלומדת בבית הספר הראלי בחיפה, היא ביתו של סגן ומ”מ ראש עיריית טירת כרמל, מוריס אסייג ואחייניתו של הבדרן, שלום אסייג.

דנה היא חלק ממשפחה של 10 נפשות אשר אימצה לא פחות מ-5 ילדים. דנה נולדה בלטביה ועלתה לארץ עם הוריה ואחיה, בשל קשיים כלכליים של משפחתה עברה דנה בילדותה לבית ילדים בירושלים ולאחר מכן אומצה על ידי משפחת אסייג ועברה לחיות איתם בעיר טירת כרמל. במהלך השנים הוריה החליטו להרחיב את המצווה ולאמץ עוד שני ילדים בעלי צרכים מיוחדים.
דנה מעידה על ביתה, בית משפחת אסייג כבית מאוד צבעוני שנתן לה את כל מה שהיא צריכה ויותר. בנוסף מספרת שהוריה מוריס ועדנה אסייג הם מדהימים, ששומרים עליה לכל אורך הדרך.
בשל התנדבותה ותרומתה לקהילה נבחרה דנה לנציגה בפרויקט וואו של קוקה קולה, במהלכו חילקה דנה מזון לנזקקים לתיכון 39 בנוה שאנן בחיפה. כמו כן, שימשה דנה במהלך השנים כמשצ”ית בתיכון, התנדבה במד”א במשך שנה וחצי וכיום היא משתתפת בחלוקת מזון לנזקקים בטירת כרמל.
דנה הוסיפה ואמרה ש”החיים הם כמו בומרנג וזה העיקרון הכי נכון שיש לחיים”.
קיבלתי כל כך הרבה טוב והזדמנות שנייה לחיים האלה שאני מרגישה שאני חייבת להחזיר בכל דרך שהיא- מקבלת טוב ומחזירה טוב”.
כמידי שנה, מעניקה חברת “קוקה-קולה ישראל” חוויית קיץ ייחודית לאלפי צעירים וצעירות ברחבי המדינה. שנתיים לאחר שהשיקה קוקה-קולה לראשונה פרויקט חווייתי-קהילתי ועודדה אלפי צעירים וצעירות להתנדב במגוון עמותות ברחבי הארץ, החברה השיקה את “קוקה קולה וואו 2019”.
הפרויקט כבר הפך למסורת בחברת קוקה-קולה, וזאת בזכות הנתונים המספריים חסרי התקדים המצביעים על מעורבות גבוהה. בשנת 2018 נחתם הפרויקט עם 24,655 מתנדבים שהשקיעו כ-107,053 שעות התנדבות בכ-50,000 משימות של עשיית טוב.
במסגרת הפרויקט תיבחר נבחרת של צעירים בגיל 18-16 מכל רחבי הארץ בגיל, שהתנדבו ועשו השנה הכי הרבה טוב למען הקהילה והחברה. אותם צעירים יזכו לטוס למסע ייחודי ורצוף הרפתקאות ברחבי אירופה.
כדי לקחת חלק בפרויקט, המתמודדים ישתתפו במשימות שעיקרן עשיית טוב למען הקהילה והחברה. כמו כן, המתמודדים יצברו ניקוד אישי במשימות ומי שיצבור את מירב הנקודות יזכה להגיע לשלב המיונים ולהתמודד על מקום בנבחרת.
מבין אלפי המתמודדים תיבחר הנבחרת שתצא למסע חווייתי ברחבי אירופה. הנסיעה במסע תתבצע בלימו-בוס, חצי אוטובוס וחצי לימוזינה, והנבחרת תחווה חוויות בלתי נשכחות הכוללות ביקורים בשלל אתרים ואטרקציות בולטות. בנוסף לנבחרת, חברת קוקה-קולה ישראל תזמין את אלפי הצעירים והצעירות לאירוע מוזיקה ענק שבו היא תוקיר להם תודה על התנדבותם ועל הגעתם לניקוד הנדרש באמצעות עשיית טוב. האירוע יכלול הופעה בלעדית של האומן הפופולארי J BALVIN, לצד שלל אומנים מובילים מישראל. האירוע יתקיים בלייב פארק בראשון לציון.
סייעו בהכנת הידיעה: “דני לוי תקשורת”