הרב שמעון פרץ מגיע לעתלית

ביום שלישי הקרוב ט’ באייר 24/4/18 הסטנדאפיסט הרב שמעון פרץ יגיע לעתלית למופע ענק ושמח במיוחד המכונה “מיליון תודות 2” ◼ הציבור מוזמן בהמוניו

רגע לפני שגדול הסטנדפיסטים שמעון פרץ מגיע לאזורינו לביקור, ביקשנו אותו לראיון קצר:
שמעון, מה אתה הכי אוהב בהופעות שלך?
לראות את הקהל נהנה, ויוצא עם חיוך על הפנים. אין כמו לראות קהל צוחק, מבסוט, דומע ומתרגש. איך אני יודע אם ההופעה היתה מוצלחת או לא? אם הקהל נהנה. מבחינתי, כשהקהל מבסוט, סימן שעמדתי בשליחותי.
כשאתה אומר שליחות, למה אתה מתכוון?
לראות את נשות ישראל מגיעות בהמוניהן, מתרגשות מהניסים העצומים של רבי שמעון בר יוחאי, ולדעת שיש לי חלק קטן בדבר הגדול והעצום הזה של רשב”י, זה זכות עצומה ממש.
איך מתנהל סדר היום שלך?
במהלך השנים, סיגלתי לעצמי כלל, שלא משנה מה קורה לי במהלך היום, כאשר אני על הבמה, אני שייך נטו לקהל. ולכן על כל הנושא הטכני, הגברה, תאורה, ציוד וכד’, יש אנשים טובים שעובדים אתי ועוזרים לי, בכדי שאני אוכל להתמסר נטו לקהל ולהופעה.
סיפור מעניין שאירע לך במהלך הופעה?
כל יום ויום, כל הופעה והופעה, זה סיפור מיוחד בפני עצמו. כאשר אני פוגש אנשים לאחר שנים רבות, שזוכרים קטע שעשיתי, או שאומרים לי “בזכותך יש לנו שלום בית” וכד’, אין מאושר ממני.
מה התחדש לאחרונה בהופעות שלך?
מטבע הדברים, בתחום הסטנדאפ חייבים כל הזמן לחדש. המסר, הבדיחות, הקטעים, המוזיקה וכל שאר הדברים שרואים על הבמה. יש צוות מיוחד שעושה עבודה מאוד קשה להביא את הקטעים הטובים ביותר, כי בסוף המטרה שלי ושל הצוות היא לשמח את עם ישראל. וכמובן, שאי אפשר בלי האילתורים במהלך המופע, אם זה על ענייני היום, או בהמשך לשאלה של המשתתפים. הכל באווירה טובה וצחוקים.
ספר לנו על ההופעה הקרובה שלך בעתלית?
זו לא ההופעה הראשונה שלי בעתלית אך תמיד אני מתרגש לבוא לכאן. הקהל איכותי, מורכב ממגוון הרחב הקהל, והכי חשוב, קהל שבא לשמוח ולצאת עם מסר. האירוע יתקיים ביום שלישי הקרוב ט אייר – 24-4 ט’ אייר באולם בית הכנסת ע”ש “קקון” רחוב אמת המים 4 עתלית בשעה 20:00. אני מזמין את כולכם גברים ונשים לרכוש כרטיסים בכניסה לאירוע ולבוא להופעה. יהיה מצחיק ומעניין, ויהיו קטעים חדשים ובלעדיים!
ספר לנו סוד מהמופע החדש, מה הולך להיות בו שלא היה באירועים קודמים?
במופע הקרוב, הולכים להיות כמה דברים חדשים, שכמובן אסור לי לגלות, אבל רק לקוראי העיתון אני יכול לגלות פרט קטן מההופעה, שהולך להיות משהו מיוחד מאוד לכבוד הילולת רבי שמעון בר יוחאי, ויהיו קטעי הומר עם גיטרה, לראשונה על הבמה. שילוב של הומור וגיטרה, זה דבר שטרם נעשה על הבמות בישראל, ואני אזכה להיות הראשון שאעשה זאת, לכבוד רבי שמעון בר יוחאי.
כמה מילים לסיום?
מופע סטנדאפ וגיטרה שחבל לפספס. בואו בהמוניכם.