התרופפות במשמעת בטירת כרמל: התושבים מתבקשים להמשיך ולהישמע להנחיות

 

עם היציאה מחג הפסח והדיבורים על אסטרטגיית היציאה של המשק ממשבר הקורונה, מתקיימת התרופפות מסוכנת במשמעת שמפגינים חלק מתושבי טירת כרמל כלפי הנחיות הבטיחות של משרד הבריאות בנוגע למשבר הקורונה. יותר ויותר אנשים נראים במרחבים הציבוריים והתנועה בכבישי העיר ובכניסות והיציאות מהעיר די ערה.

בעקבות כך, בעיריית טירת כרמל קוראים לתושבים להמשיך ולשמור על הנחיות משרד הבריאות, להישאר בבתים ולצאת רק לעבודה חיוניות או רק אם יש צורך בהצטיידות בתרופות ובמזון וזאת עד להוראה אחרת שתתקבל מגורמי השלטון.

ראש העיר טירת כרמל, אריה טל:  “תושבים יקרים, מתוך דאגה כנה ואמתית לשלומכם, אני שב ומזכיר לכם כי סכנת ההידבקות בנגיף הקורונה ובצידה גם סכנת החיים לחלק מהאוכלוסייה, עדיין קיימת. בזכות המשמעת שלכם תושבים יקרים, טירת כרמל מצליחה לשמור על אחוז חולי נמוך ביחס לערים אחרות. כדי שנמשיך לשמור אחד על השני, אני פונה אליכם ומבקש להמשיך ולהישמע להנחיות הבטיחות של משרד הבריאות הכוללות מפגשים רק עם בני משפחה גרעינית החיים באותו הבית, שמירת מרחק של שני מטר אחד מהשני וחבישת מסכת פנים בשטחים הציבוריים. יחד נתגבר על משבר הקורונה”.

 

ראש העיר טירת כרמל, אריה טל: “הסכנה עדיין כאן, המשיכו להישמע להנחיות”

 

גורם בכיר בעיריית טירת כרמל מסר לעיתון קול החוף: “הסכנה עדיין כאן, אני קורא לתושבים לשמור על בריאותם ולהישאר בבתים עד להוראה אחרת”.

ראוי להזכיר כי עד כה תושבי טירת כרמל היו ממושמעים ונענו להנחיות. בערב ליל הסדר ובערב חג השני של פסח הרחובות היו שוממים וכמעט ריקים מאדם.

 

פרסומות: