חוברים לכוח אחד

ברוך מריומה ויגאל ישראל מצטרפים לרשימתה של אפרת דוד ששון 

בתוך כך, מפלגת ‘כולנו’ תומכת במועמדותה של אפרת דוד ששון לראשות העיר

אפרת דוד ששון: “אנו מתקדמים בצעדי ענק לשינוי המיוחל”

המתמודדת לראשות טירת כרמל, אפרת דוד ששון, מקבלת חיזוק משמעותי וזוכה לתמיכת מפלגת ‘כולנו’ במועמדותה לראשות העיר.

אפרת דוד ששון, ברוך מריומה ויגאל ישראל, צילום: יח”צ

הקשרים בין דוד ששון למפלגת ‘כולנו’ החלו עוד טרם הצהירה על מועמדותה לראשות העיר, וככל שהתקרבה ההכרזה התחממו היחסים בין הצדדים. לאירוע הכרזת המועמדות של דוד ששון התייצבה חברת הכנסת מטעם ‘כולנו’, רחל עזריה כחלק מהצהרת כוונות ברורה של המפלגה. כעת, עולה שיתוף הפעולה מדרגה וחבר מועצת העיר, ברוך מריומה, העומד בראש סיעת ‘כולנו’ והתמודד בעבר על ראשות העיר, ישובץ ברשימתה של ששון בבחירות. מריומה, הינו פעיל פוליטי ותיק ומוכר בטירת כרמל, ומשמש כחבר מועצת העיר למעלה מ- 15 שנים. מריומה הינו סגן ניצב בדימוס במשטרת ישראל, כיהן בעבר, כסגן ראש עיר ויו”ר ועדת תחבורה ואחראי תחום הרווחה. הוא זוכה להערכה רבה מצד תושבי השכונות הותיקות ופעל רבות לסייע לתושבים במגוון נושאים. מאז הוקמה מפלגת ‘כולנו’ עומד מריומה בראשות סיעת המפלגה המתמודדת בטירת כרמל ומשמש כחבר מועצה מטעמה. דוד ששון ומריומה קיימו מספר שיחות בשבועות האחרונים והבינו כי שניהם רואים עין בעין בהתייחס לעתיד הרצוי והשינויים הנחוצים לטירת כרמל. ברוך מריומה: “זו הפעם הראשונה בטירת כרמל ששלושה מועמדים חוברים לרשימה אחת – שמענו את רחשי הציבור, ויתרנו על האגו שלנו והתייצבנו מאחורי אפרת. אני מכיר את העשייה המשמעותית של אפרת והיא המועמדת הטובה ביותר להחליף את ראש העיר.”

גורם נוסף המצטרף לרשימתה של דוד ששון הוא המועמד לראשות העיר לשעבר יגאל ישראל. ישראל, אף הוא פעיל פוליטי ותיק ומוכר בטירת כרמל, התמודד בבחירות האחרונות על תפקיד ראש העיר ומצוי בקשרים הדוקים עם הסוחרים בעיר, לאור היותו בעלים של עסק מוכר כבר 40 שנים.  ישראל כיהן בעברו כחבר מועצת עיר וכחבר בועדה לתכנון ובניה “במורדות הכרמל” .

לאור ההבנות המשותפות ולאחר מו”מ קצר הצטרפו מריומה וישראל לדוד ששון וישובצו ברשימתה אשר תתמודד בבחירות תחת השם ‘כוח1’.

יגאל ישראל: ” אני מכיר את אפרת מגיל צעיר. כבר מהבחירות הקודמות הבטתי בדרך שהיא עושה והבחנתי שהיא מנהיגה פוליטית. אין לי ספק שאפרת תדע לקחת את העיר קדימה, לדאוג לאיכות השירותים לתושבים ותנהל את העיר בצורה הטובה ביותר. יחד הצטרפנו לאפרת, כי היא המועמדת הראויה והטובה ביותר לראשות העיר שלנו”

הצטרפותם של מריומה וישראל לדוד ששון בעלת משמעויות גדולות בטירת כרמל לאור מוכרותם של השניים בעיר והתמיכה הציבורית לה הם זוכים. בעקבות התמיכה של השניים אמרה המועמדת לראשות העיר אפרת דוד ששון: “אני גאה ושמחה על התמיכה בי, החיבור עם מפלגת ‘כולנו’ וההצטרפות של מריומה וישראל מדגישה עד כמה שוררת הסכמה רחבה בציבור כי יש צורך במנהיגות חזקה, מקצועית ומחברת בין הקבוצות והקהילות בעיר ולבנות עתיד טוב יותר לטירת כרמל”.

פרסום: