חשוד בגניבת כסף ממאושפזים

המשטרה עצרה עובד בית חולים בחשד שגנב לכאורה כסף ממאושפזים

המשטרה עצרה בסופ”ש האחרון, תושב הצפון בשנות ה-40 לחייו, בחשד לכאורה לגניבת כסף מזומן מתיקים של מאושפזים בבית החולים וכן מעמיתיו לעבודה.

עפ”י החשד, מדובר בחשוד המועסק מזה עשור בבית החולים, אשר ניצל לכאורה את נגישותו לחדרי המאושפזים וכן לתיקים של עמיתיו לעבודה ונהג על פי החשד לגנוב לכאורה מארנקיהם כסף מזומן, בסך מאות שקלים.

ראשיתה של החקירה, בתלונות שהתקבלו במשטרה במהלך החודש האחרון מכ -10 מתלוננים שונים חלקם מאושפזים וחלקם עובדי בית החולים, בחשד כי נגנב מהם כסף בעת ששהו בבית החולים, ולפיכך חוקרי תחנת משטרת חיפה בסיוע מחלקת הבטחון של בית החולים, פתחו בחקירה, תוך מיקוד בחשוד פוטנציאלי – עובד המקום, לאחר שהבחינו כי החשוד מצליח להתחמק ממצלמות האבטחה של בית החולים ופועל לכאורה בסביבה “סטרילית” שאינה מתועדת בשל צנעת הפרט, דוגמת חדרי המאושפזים ומלתחות העובדים.

בתוך כך, חוקרי המשטרה חקרו את החשוד בסמוך לקבלת תלונה חדשה בגין גניבה לכאורה מארנק של אחד המאושפזים, כאשר הכסף הגנוב לכאורה נתפס והחשוד הודה במיוחס לו באירוע זה ובמקרים נוספים.

מדוברות משטרת מחוז חוף נמסר כי בתום חקירתו שוחרר החשוד בתנאים מגבילים, לרבות הרחקה מבית החולים למשך 15 יום וחומר החקירה הועבר ליחידת התביעות של משטרת ישראל, לשם גיבוש כתב אישום בהתאם.