טקס יום השואה בטירת כרמל יועבר לציבור באמצעות האינטרנט

בשל הנחיות משרד הבריאות טקס יום הזיכרון לשואה והגבורה של טירת כרמל ישודר במדיה האינטרנטית 🔹️ראש העיר, אריה טל: “אנו מחויבים לזכור את מיליוני הנרצחים, להוקיר את הניצולים ששרדו ולהמשיך לבנות את מדינת ישראל לטובת שרשרת הדורות הבאה של העם היהודי”

בשל משבר הקורונה וההנחיות המנחות של משרד הבריאות, ישודר טקס יום הזיכרון לשואה והגבורה 2020 במדיה האינטרנטית של טירת כרמל ביום שני 20/04/20 בשעה 20:00 בדיוק. התושבים יוכלו לצפות בטקס באמצעות דף הפייסבוק של ראש העיר אריה טל, דף הפייסבוק טירת כרמל- עירייה ובאמצעות אתר האינטרנט של עיריית טירת כרמל.

ביום כ”ז בניסן, שנקבע בחוק כיום הזיכרון לשואה והגבורה ע”י הכנסת עוד בשנת תשי”א-1951, ירכין עם ישראל את ראשו לזכרם של שישה מיליון היהודים שנספו בשואה. היום החל מהשעה 19.00 עת שקיעת השמש כל מרכזי הבילוי והבידור יסגרו על פי חוק וישובו לפעילות בבוקר. אנשי השיטור העירוני המשולב של עיריית טירת כרמל יאכפו את סגירת העסקים.

 

טקס יום השואה בטירת כרמל, צילום ארכיון: דוברות עיריית טירת כרמל

 

טקס יום הזיכרון לשואה והגבורה בטירת כרמל, יפתח הערב (שני) בדברים שישא ראש העיר אריה טל לתושבי טירת כרמל: “אנו נפגשים היום כדי לזכור ולהזכיר את המיליונים שנרצחו בשואה הנאצית. יש לכל אחד מאתנו מחויבות להבטיח את איכות החיים של הניצולים שעוד נשארו בחיים”.
במהלך הטקס יציגו תלמידות מבית הספר ‘אריאל’ את ההצגה ‘כריתה’. הטקס ינעל בקריאת התפילה ‘אל מלא רחמים’.

פרסומות: