כתובות נאצה

מערכת הבחירות בטירת כרמל הפכה למלוכלכת ומבישה: כתובות נאצה רוססו אמש בשעת לילה על קירות ביתה של המועמדת לראשות העיר, אפרת דוד ששון, ברחוב מעלה נוף בטירת כרמל

“רבין מחפש חברה”, “בדם ואש את אפרת נגרש”. כתובות נאצה רוססו על ביתה של אפרת דוד ששון המתמודדת לתפקיד ראש עיריית טירת כרמל 

דוד ששון בתגובה: “המעשים האלה לא יסיטו אותי מהדרך”

הלילה (ה’) רוססו כתובות נאצה על קירות ביתה של אפרת דוד-ששון המתמודדת על תפקיד ראש עיריית טירת כרמל. בעקבות הכתובות שכללו את המשפטים: “בדם ואש את אפרת נגרש” ו-“רבין מחפש חברה” הגישה הבוקר דוד-ששון תלונה לתחנת המשטרה טירת כרמל.

כתובות הנאצה שריססו אלמונים על קירות ביתה של אפרת דוד, צילום: יח”צ

 דוד ששון, חברת מועצת עיר מכהנת שהכריזה לאחרונה על התמודדותה על ראשות העיר מטעם תנועת “מקומי” בתמיכת מפלגת כולנו אמרה כי, ״הלילה קרה משהו חמור. יש גורמים בעיר שמבינים שהולך להתחולל פה שינוי ומנסים לעצור אותו בדרכים של הסתה אלימה. תושבי טירת כרמל הם אנשים שומרי חוק ומעשים מהסוג הזה מכתימים את העיר ואת כולנו ולכן חובה על כל המתמודדים לגנות אותם בתוקף”.

כתובות הנאצה שריססו אלמונים על קירות ביתה של אפרת דוד, צילום: יח”צ

היא הוסיפה: “המעשים האלה לא יסיטו אותי מהדרך שלי ושל השותפים הרבים שהצטרפו אליי. אמשיך לנהל מערכת בחירות נקיה והוגנת, אציע חזון לטירת כרמל ואספק פתרונות לבעיות שמעסיקות את כולנו. אסור לתת לאלימות ולהסתה לנצח, זה הזמן להתאחד ולהוביל את טירת כרמל לדרך חדשה״.

המעשים האלה לא יסיטו אותי מהדרך. אפרת דוד ששון, צילום: יח”צ

פרסום: