לב למועצת העיר

כולל ‘חלב חיטים’ יריץ רשימה שתתמודד למועצת העיר

סיעה חדשה בתמיכתו של הרב יחיאל מיכל שטרן שליט”א הכריזה השבוע על התמודדותה במערכת הבחירות בטירת כרמל ◼ כנס הבחירות הראשוני של הסיעה ייערך ביום רביעי הקרוב 4/7 בשעה 20.00 בכולל חלב חיטים

מערכת הבחירות נכנסת להילוך גבוה וכפי הנראה תהיה שונה מקודמותיה, כאשר לזירה נכנס גורם בעל השפעה משמעותית בעיר, גורם הקיים בעיר למעלה מ 20 שנה, הפועל כל השנה סביב השעון באופן אינטנסיבי בין התושבים- כולל חלב חיטים.
לאחר התלבטות ממושכת החליט הר’ יחיאל מיכל שטרן שליט”א, ר’ הכולל שהגיע העת לפעול ולקדם את העיר במישור קבלת החלטות בעירייה.
הרב אשר קבע את מקום מושבו בטירת כרמל זה למעלה מעשר שנים בכולל “חלב חיטים” הינו דמות אבהית אהודה ואהובה אשר רבים מתושבי העיר מהארץ ואף מהעולם משחרים לפתחו לשמוע את עצותיו הנפלאות ולקבל את ברכותיו. זה המקום לציין את פעילות אברכי הכולל בעיר בהתנדבות ברוב בתי הכנסת בעיר, בביקורי בית וכו’. בתחומי – חינוך ילדים , זוגיות , פעילות בבתי הספר ,ועזרה לנזקקים והכל בנועם ולשם שמיים נטו .
כאמור הרב החליט כי טירת כרמל הנמצאת בתנופה מרשימה יש צורך לשגר למועצת העיר אנשים בעלי שיעור קומה אשר יביאו איתם רוח רעננה ויובילו מהלכים משמעותיים לצד ר’ העיר למול האתגרים הרבים הצפויים הן הגשמיים והן הרוחניים.

יאיר סיידה, מספר 1 ברשימת “לב” למועצת העיר, צילום: יח”צ

לצורך זאת הרב בחר להטיל את המשימה על סיידה יאיר דמות מוכרת ואהודה בעיר, אב לחמישה, נשוי לסילבי מורה ומחנכת וותיקה. יאיר בוגר הטכניון ומוסמך למדעים בפקולטה להנדסת תעשיה וניהול, סגן אלוף במילואים. חבר הנהלה במתנ”ס- דירקטור ויו”ר וועדת כספים, נעתר לבקשת הרב והחליט לקבל על עצמו את האתגר עם צוות חדש.
בצוות נמצא מר שי אברבנאל מהנדס תוכנה ובעל חברה מצליחה בתחום שרות ותמיכה למערכות אפל, נשוי לכרמית מנהלת חשבונות ואב לשניים. לצוות הצטרף גם מר משה חדד, הנדסאי אלקטרוניקה ובקרה מנהל בכיר בתחום מערך השיווק והמכירה של חברת ברימאג, נשוי למורן, מורה בתיכון אריאל בעיר ואב לשלושה. מחלב חיטים נמסר: “מדובר בצוות טוב ומגובש ובהרכב מנצח, שכל מטרתו לעשות למען העיר והכל מהלב ובאהבה. נאחל להם הצלחה. האותיות של הסיעה כפי הנראה יהיו ‘לב’, העניין בשלבי אישור סופיים).