לניאדו הצטרף לפרג’ון

חילונים ודתיים כאחד:
חבר מועצת העיר, רוני לניאדו, סא״ל במילואים, איש עסקים ופעיל ציבורי בטירת כרמל שנים רבות הודיע השבוע על הצטרפותו ותמיכתו במועמדותו של אריה פרג׳ון לראשות העיר טירת כרמל בבחירות המוניציפאליות הקרובות שייערכו באוקטובר הקרוב.
לניאדו ישובץ כמספר 2 ברשימת “הבית היהודי”, רשימתו של אריה פרג’ון למועצת העיר.

מדובר ברשימה שתכלול בתוכה חילונים ודתיים כאחד ותפעל לקידום העשייה בטירת-כרמל.

רוני לניאדו: ״הצטרפתי לאריה פרג׳ון כי הגיע הזמן להחזיר את העשייה לטירת-כרמל ולבחור באדם הנכון״.
פרג’ון יתמודד על ראשות העיר טירת כרמל מטעם מפלגת ‘הבית היהודי’ וכן יציג רשימה שתתמודד למועצת העיר. פרג’ון מגבש בימים אלה מטה בחירות חדש כאשר המטרה היא לחזור לראשות העיר ולהגדיל את מספר חברי הסיעה בעירייה.
פרג’ון קיים לאחרונה פגישה עם ראשי מטה הבחירות שלו המתגבש בימים אלה וכולל מלבד אנשי מפלגת “הבית היהודי” גם קבוצות של תומכים מכל קצוות הקשת הפוליטית בעיר. במטה הבחירות החדש שלו יפעלו חברים ותיקים , בצד פעילים צעירים תושבי טירת כרמל, שכבר הביעו את רצונם לפעול ולסייע לאריה פרג’ון ולבית היהודי.
לאריה פרג’ון, סא”ל (מיל.) ניסיון עשיר של עשייה בתחומי חינוך וערכים, מינהל ציבורי ובנייה. הוא בוגר אוניברסיטת חיפה , קורסי ניהול לבכירים. שימש במהלך הקריירה הציבורית שלו, בשורה של תפקידי ניהול ויעוץ במשרד הפנים, יו”ר הוועדה מטעם שר הפנים לאיחוד הערים רמלה ולוד, חבר בדירקטוריונים כלכליים וחברות בנייה, חבר הנהלה בחברת הבנייה “משהב” ועוד.