מיד לאחר חג הפסח: איכלוס ראשון בשכונת החותרים

 

בשורה משמחת לזוגות צעירים ולכל מי שרכש דירה בשלב א’ פרויקט c by dori של קבוצת אודור, במחיר למשתכן ובשוק החופשי. החברה מדווחת היום על קבלת טופס 4 ראשון בשכונה ולפיכך הדיירים יתחילו להתאכלס בדירותיהם מיד לאחר חג הפסח.

קבלת טופס 4 התאפשר לאחר שראש העיר, אריה טל ומנכ”ל העירייה, גדי מרגלית קידמו במיידית את עבודות הפיתוח של השטחים הציבוריים במתחם, כל זאת על מנת לזרז את קבלת טופס 4 ובכך להקל על הדיירים כלכלית בתקופת משבר הקורונה.

מנכ”ל קבוצת אודור, אורנן חשאי מסר לעיתון קול החוף: “אודור נכסים רוצה לברך את תושבי שכונת החותרים לרגל הוצאת טופס 4 ראשון בשכונה. החברה רוצה להודות במיוחד לראש עיריית טירת כרמל, אריה טל אשר נרתם לטובת תושבי השכונה ונתן את ברכת הדרך לאכלוסה של השכונה מיד לאחר הפסח. ראש העיר, ביחד עם מנכ”ל העירייה, גדי מרגלית ומהנדס העיר, בוריס טיקמן דחפו וקידמו את עבודות הפיתוח תוך התעקשות על סטנדרט פיתוח גבוה של השטחים הציבוריים בשכונה והכל במטרה לאפשר את מסירת הדירות בהקדם. בשבועות האחרונים בהם המצב הכלכלי במדינה לא פשוט ולקוחות רבים גרים בשכירות ומשלמים משכנתא במקביל, נרתמה עיריית טירת כרמל למאמץ הלאומי ואפשרה ללקוחותינו הרבים לקבל את דירתם למרות הקשיים הכרוכים בדבר ועל כך מגיעה להם את מלוא הערכה”.

 

פרסומות: