מיכאל כהן למועצה

בחירות 2018 בטירת כרמל בעוד 4 חודשים: 

מיכאל כהן יתמודד למועצת העיר מטעם סיעת עוצמה

סגן ראש העיר טירת כרמל, מיכאל כהן יתמודד בבחירות הקרובות שייערכו ב- 30/10/18 למועצת העיר מטעם סיעת עוצמה, עם האות ‘ץ’ בפתק הלבן. כהן, נשוי+ 3 ושני ילדיו שירתו ביחידות מובחרות בצה”ל, אחד מהם השתחרר לאחרונה בצה”ל לאחר שזכה לשבחים ביחידתו.
מיכאל כהן משמש היום בתפקיד סגן ראש העיר על פי הסכם רוטציה שנחתם לאחר הבחירות הקודמות בשנת 2013 כאשר סיעתו קיבלה מנדט אחד ואילו סיעת ש”ס קיבלה 3 מנדטים ולכן נחתם הסכם רוטציה כאשר כפיר עובדיה, יו”ר ש”ס שימש בתפקיד סגן ראש העיר שנתיים וחצי (חצי קדנציה ראשונה) ואילו מיכאל כהן גם יכהן שנתיים וחצי (חצי קדנציה שנייה).
במהלך כהונתו כסגן ראש העיר שימש מיכאל כהן כמחזיק תיק הרווחה והקליטה וכן שימש כחבר בועדות בעירייה ובהן ועדת מכרזים, יו”ר ועדת הנגישות ועוד.
מיכאל כהן: “במהלך כהונתי בתפקיד סגן ראש העיר דאגתי שהתושב ידע מה הזכויות שלו בנושא רווחה וקליטה. אנשים פונים אלי ואני מסייע להם בפתרון בעיות. דלת המשרד שלי תמיד פתוחה לכל תושב. חשוב לציין שכל אזרח שפונה למשרד הקליטה – רווחה ידע ויקבל את כל הזכויות שמגיעות לו”.

כזכור, בבחירות 2013 זכתה סיעת עוצמה במנדט אחד והכניסה את מיכאל כהן כחבר מועצת העיר, דבר אשר כאמור הביא אותו לתפקיד סגן ראש העיר.
כהן, איש ציבור מוכר בקרב תושבי העיר בכלל ובקרב תושבי הקהילה הקווקזית בפרט. כהן, עובד מזה שנים ארוכות בעיריית טירת כרמל במגוון רחב של תפקידים ובהן עובד נוער, יועץ ראש העיר לענייני קליטה ועליה וכקצין איכות הסביבה בעיר.

לשאלתנו, האם הוא תומך בפומבי במועמד זה או אחר לראשות העיר ענה כהן כי כרגע הוא בוחן את כל האופציות וכל האפשרויות פתוחות מבחינתנו.

אחד ממקורביו של מיכאל כהן מסר לעיתון קול החוף: “מיכאל כהן מתמודד למועצת העיר בבחירות הקרובות, אך הוא עדיין לא הצהיר באופן רשמי תמיכה במועמד זה או אחר לראשות העיר, כרגע מיכאל כהן בודק את כל האופציות”, ציין אותו גורם.