נתנאל בטש – לעשות שמח זה המקצוע שלו

 

רגע לפני שבת החלטנו לראיין איש יקר ומוכשר מטירת כרמל שהשמחה ולעשות טוב על הלב לאחרים היא מקצועו.
מביאים לכם ראיון קצר ומיוחד עם “המשמח המחוזי” של הצפון נתנאל בטש, שגדל והתחנך בטירת כרמל ושעליו רבים מאיתנו כבר שמענו בעבר, מספרים עליו שהוא “מגשים את יעודו ונהנה מהדרך”.

 

נתנאל בטש. “הפך את השמחה למקצוע”, צילום: יח”צ

 

נתנאל בטש מפעיל מוסיקלי לילדים ונוער בבתי ספר, במתנ”סים, בעיריות ובמוסדות חינוך, מעביר ערבי שירה מופלאים למבוגרים בארגונים ובמוסדות, מתקלט באירועי חתונות ומתמחה באירועי בר/בת מצווה וימי הולדת ולא מוותר על הופעותיו בפאבים ומועדונים עם קהל מעריצים שהולך אחריו.

נתנאל סיפר לנו כי “לשמח אנשים זה היעוד שלי, אין יותר כיף מזה”.
ואכן, נתנאל מגשים את יעודו בלהפעיל קהל. מי שכבר היה באירוע שלו יודע כי מה שמאפיין אותו הם הכרזימתיות שלו, הקול היחודי ואהבתו למוסיקה.
אז איך שמחים ומשמחים? “אני הבנתי”, מספר נתנאל, “שלהגשים את עצמי זו המטרה, לשיר מול קהל זו החובה ולהרקיד אנשים זו הנאה, אז קדימה לעבודה”.
את נתנאל המוכשר קל לאהוב וקשה שלא לאהוב אותו, עם מקצועיות רבה וניסיון רב שנים בתחום ההפקות והמוסיקה הוא מגיע לכל הפקה בהנאה עם חיוך והרבה סבלנות. ילדים, נוער, צעירים מבוגרים את כולם הוא מרקיד ולכל גיל הוא בונה תכנית מדליקה המותאמת במיוחד לסוג האירוע.

 

נתנאל בטש במופע רחוב בעיר טירת כרמל בתקופת הקורונה, צילום: דוברות עיריית טירת כרמל

 

בתקופת הקורונה עלה נתנאל בטש על משאיות לשמח ולשיר לתושבים שצפו בו ממרפסות ומחלונות ביתם בטירת כרמל, חיפה, רמת ישי, חדרה, מושבי חוף הכרמל
בתקופה כזאת מדאיגה ומבלבלת ציין נתנאל שחשוב לשמוח, לשיר להשתחרר והטוב תמיד יגיע! ריגש אותי לראות את כולם שרים ורוקדים איתי !
אז עם אופטימיות גדולה ועם הרבה הנאה ממשיך נתנאל להגשים את יעודו. נותר לנו רק לאחל הצלחה בהמשך לבן טירת כרמל הכוכב העולה. 

 

פרסומות: