עובדת בבית הספר זבולון התגלתה כחולה מאומתת

מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך ד”ר סער הראל סגר היום (12.7.20) לאלתר ועד להודעה חדשה את בית הספר היסודי “זבולון המר” בטירת כרמל, זאת לאחר שמשרד הבריאות עדכן הערב את הנהלת בית הספר ואת מחלקת החינוך בעיריית טירת כרמל כי עובדת ב-“בית הספר של החופש הגדול” התגלתה כחולה מאומתת בנגיף הקורונה.

מנהלת בית הספר, דלית מנשה ומ”מ מנהל מחלקת החינוך בעיריית טירת כרמל, ציון סודרי שלחו הערב הודעה להורי התלמידים בבית הספר בזה הלשון: “הורי בית הספר זבולון ערב טוב, עודכנו הערב 12/7 ע”י משרד הבריאות כי עובדת ב״בית הספר של החופש הגדול״ התגלתה כחולה מאומתת. בהנחיית מנהל המחוז, ד״ר סער הראל, בית הספר נסגר לאלתר. החקירה האפידמיולוגית החלה ובסיומה נעדכן אתכם בפרטים נוספים”.

כזכור, בשבוע שעבר גם בית הספר ‘אבנר’ ע”ש אבנר ברזני בשכונת גלי כרמל נסגר על ידי משרד החינוך עד להודעה חדשה זאת לאחר שמורה מ-“בית הספר של החופש הגדול” נמצאה חיובית לקורונה. בנוסף 40 תלמידים וכמה אנשי צוות מבית הספר נשלחו לבידוד ביתי.

בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, בעיריית טירת כרמל יצאו השבוע בקמפיין הסברה לציבור תחת הסלוגן “הקורונה עדיין כאן, שמרו על עצמכם” בו מתבקשים התושבים לפעול על פי ההנחיות ולשמור על הבריאות.

 

פרסומות: