עוזרד פרש מהמירוץ

דרמה פוליטית במערכת הבחירות בחוף הכרמל: אורן עוזרד פרש מהמירוץ לראשות המועצה

דרמה פוליטית במערכת הבחירות במועצה האזורית חוף הכרמל, כשלושה חודשים לפני הבחירות שייערכו ב- 30/10/18 הודיע אמש סגן ראש המועצה האזורית חוף הכרמל, אורן עוזרד על פרישתו מהמירוץ לראשות המועצה.

בהודעה מיוחדת שהוציא לציבור כתב עוזרד:  “שותפיי וידידיי שלום. את המחויבות שלי לעשייה הציבורית, את היוזמות, את אומץ הלב לשנות, את היכולת לשמר את הטוב, את הניסיון, את האיכויות ובעיקר את הנשמה שיש לי לחוף הכרמל, ארתום הלאה לא דרך ראשות המועצה בקדנציה הבאה. אני מסיר את מועמדותי. שוחחתי על כך עם נעמי, עם אביגיל ועם שותפי לדרך – תודות ענקיות לכל מי שצועד איתי בדרך המרתקת הזו”.

עתה נותרו במירוץ שלושה מועמדים בלבד- רותם שטיינר יוסף ממושב מגדים, אושר וקנין מעתלית ואסיף איזק מקיבוץ החותרים.

עוזרד, קצין צנחנים במיל’ ויזם הייטק מצליח, משמש מאז 2014 כסגנו של ראש המועצה, כרמל סלע, שהודיע לאחרונה כי לא יתמודד בבחירות הבאות לקדנציה נוספת. עוזרד מחזיק בתיק החינוך, בתיקי יישובי המרחב הכפרי, עתלית וקיסריה וכן בתחומי התרבות והספורט במועצת חוף הכרמל.

עוזרד (58) תושב כרם מהר”ל ויליד כפר הנוער שפייה, נשוי ואב לשלושה. הוריו עבדו שניהם בשפייה ושם גדל עד גיל 7. אחרי מספר שנים באילת ובאשדוד, עברה משפחתו לעין איילה ושם היא מחזיקה במשק חקלאי. הוא שירת כלוחם וכקצין בצנחנים, השתחרר בתפקיד מ”פ בדרגת רב סרן (מיל’) ולמד מדעי המחשב בטכניון, מנהל עסקים באוניברסיטת סנטה קלרה ותואר שני נוסף במדיניות ציבורית במרכז הבינתחומי בהרצליה. אורן לקח חלק מרכזי בהקמה ובניהול של שתי חברות הייטק מצליחות: MMC Networks ו-Silverback Systems . אחרי מספר שנות עבודה בעמק הסיליקון בארה”ב, חזר לארץ והתיישב בכרם מהר”ל, מקום הולדתה של אשתו נעמי, בת למשפחת גליק הוותיקה במושב. ב-2013 עזב את ההייטק ומאז הוא מקדיש את זמנו לעשייה ציבורית. הוא שימש כחבר בוועד האגודה של כרם מהר”ל, כיו”ר מועצת ההורים בבית הספר של ילדיו, ובהיותו רוכב אופניים מושבע, שימש כחבר בהנהלת איגוד האופניים. בבחירות המקומיות הקודמות הקים את תנועת “כולנו חוף הכרמל” שבמסגרתה התמודד למועצה.

פרסום: