שוש צמרת בינר בהכרזה רשמית

קרוב ל- 200 תושבים, פעילים ותומכים הגיעו הערב (שלישי) למסעדת ‘קפה רוטשילד’ במתחם ‘סי טוואר’ בטירת כרמל לאירוע הרמת כוסית והכרזת מועמדותה של עו”ד שוש בינר צמרת לראשות העיר טירת כרמל. שוש היא בתו של עו”ד ראובן בינר שכיהן כראש העיר טירת כרמל 10 שנים בתקופה שבין דצמבר 1983 עד נובמבר 1993.

עו”ד בינר צמרת אמרה בכנס: “אני מודה לכולכם שהגעתם כמה ימים לפני ערב חג הפסח, זה לא דבר מובן מאליו, אני מאמינה שטירת כרמל צריכה וחייבת את השינוי והשינוי מתחיל מעכשיו, אומנם הדרך עוד ארוכה אך המלאכה מרובה ואני מצפה מכל אחד ואחת מכם שיפעלו מהיום למען השינוי הזה ויחד בכוחות משותפים ננצח”.

עו”ד בינר צמרת היא ילידת טירת כרמל ואם לשניים. עו”ד בינר צמרת בוגרת תיכון דתי “אולפנת סגולה”, שירתה כחובשת במגן דוד אדום בחיפה- בשירות הלאומי, והמשיכה לעבוד גם לאחר תום השרות. בהמשך השלימה לימוד הוראה ושימשה כמורה בבי”ס “שיפמן” בטירת כרמל , ולאחר מכן עבדה במרכז לבריאות הנפש-טירת כרמל (כיום בית החולים “מעלה הכרמל”) במיגוון תפקידים (תפקיד אחרון ס-גזברית בפועל). בבית החולים כיהנה כיו”ר ועד עובדי מינהל ומשק (כ-300 עובדים) במשך כ- 5 שנים. בשנת 2001 החליטה לעשות שינוי קריירה וייצאה ללמוד משפטים. את ההתמחות עשתה בבית משפט השלום בחיפה אצל כב’ השופט דהיום אהרון שדה. בשנת 2006 פתחה משרד עו”ד הקרוי על שמה ובמסגרתו היא עוסקת בענייני נדל”ן , תעבורה, עבירות תכנון ובניה ועוד.

עו”ד שוש בינר צמרת עם אביה עו”ד ראובן בינר הערב בקפה רוטשילד, צילום: אופיר שפיגל

במסגרת תרומתה לקהילה היא מסייעת בהתנדבות לעמותת “בית החסד” בכל העניינים המשפטיים, עמותה המטפלת באסירים משתקמים מכל המגזרים,אשר עמדה בסכנת סגירה לפני כשנה,וקיבלה מעו”ד צמרת ליווי וייצוג בוועדת הרווחה בכנסת למניעת הסגירה ועוד.

עו”ד בינר צמרת : “כמי שנולדה, גדלה והקימה משפחה בטירת כרמל אני יודעת כי היישוב חייב שינוי . אני נולדתי , גדלתי וחיה ביישוב ולכן אני מכירה את האנשים המצויינים שחיים פה, את האווירה המיוחדת ביישוב, את הצרכים של תושבי טירת כרמל ובכוונתי לפעול לשינוי המיוחל.
יש לי תוכנית מפורטת , אטפל בנושאי חינוך ורווחה, תרבות, תעסוקה ואיכות הסביבה, פיתוח היישוב ושיפור התשתיות , ניהול בשקיפות מלאה ויחס טוב יותר לאזרח. אפשר וחייבים להפוך את טירת הכרמל ליישוב שטוב יותר לחיות בו וגאווה להיות חלק ממנו”.