שוש צמרת תתמודד על ראשות העיר

מערכת הבחירות המקומיות בטירת כרמל נכנסת להילוך גבוה ◼עו”ד שוש בינר- צמרת תכריז ביום שלישי הקרוב על מועמדותה לראשות העיר טירת כרמל ◼ שוש צמרת היא בתו של ראש העיר לשעבר ראובן בינר
עו”ד שוש צמרת-בינר, מועמדת לראשות העיר טירת כרמל, צילום: שטיינר צלמים

עו”ד שוש בינר- צמרת תכריז השבוע באופן רשמי על התמודדותה לראשות העיר טירת כרמל בבחירות המקומיות הקרובות שיתקיימו ב- 30/10/18.

ביום שלישי הקרוב ה- 27/3 תקיים עו”ד שוש בינר צמרת אירוע הרמת כוסית והכרזת מועמדותה לראשות העיר טירת כרמל. האירוע יתקיים בקפה רוטשילד בטירת כרמל בשעה 18:30 בערב.

עו”ד בינר צמרת היא ילידת טירת כרמל, אם לשניים (חייל ותיכוניסטית). עו”ד בינר צמרת בוגרת תיכון דתי “אולפנת סגולה”, שירתה כחובשת במגן דוד אדום בחיפה- בשירות הלאומי, והמשיכה לעבוד גם לאחר תום השרות.
בהמשך השלימה לימודי הוראה ושימשה כמורה בבית ספר “שיפמן” בטירת כרמל ולאחר מכן עבדה במרכז לבריאות הנפש-טירת כרמל (כיום בית חולים “מעלה הכרמל”) במיגוון תפקידים, כאשר תפקיד אחרון ס-גזברית בפועל. בבית החולים כיהנה כיו”ר ועד עובדי מינהל ומשק, כ-300 עובדים, במשך כ- 5 שנים.
בשנת 2001 החליטה לעשות שינוי קריירה ויצאה ללמוד משפטים. את ההתמחות עשתה בבית משפט השלום בחיפה אצל כב’ השופט דהיום אהרון שדה.
בשנת 2006 פתחה משרד עו”ד הקרוי על שמה ובמסגרתו היא עוסקת בענייני נדל”ן, תעבורה, עבירות תכנון ובניה ועוד.
במסגרת תרומתה לקהילה היא מסייעת בהתנדבות לעמותת “בית החסד” בכל העניינים המשפטיים, עמותה המטפלת באסירים משתקמים מכל המגזרים, אשר עמדה בסכנת סגירה לפני כשנה וקיבלה מעו”ד צמרת ליווי וייצוג בוועדת הרווחה בכנסת למניעת הסגירה.

צילום ארכיון: אודי אמסלם
יום הבחירות בטירת כרמל, צילום ארכיון: אודי אמסלם

עו”ד שוש בינר צמרת מסרה: “כמי שנולדה, גדלה והקימה משפחה בטירת כרמל אני יודעת כי היישוב חייב שינוי. אני נולדתי, גדלתי וחיה ביישוב ולכן אני מכירה את האנשים המצויינים שחיים פה, את האווירה המיוחדת ביישוב, את הצרכים של תושבי טירת כרמל ובכוונתי לפעול לשינוי המיוחל.
יש לי תוכנית מפורטת, אטפל בנושאי חינוך ורווחה, תרבות, תעסוקה ואיכות הסביבה, פיתוח היישוב ושיפור התשתיות, ניהול בשקיפות מלאה ויחס טוב יותר לאזרח. אפשר וחייבים להפוך את טירת כרמל ליישוב שטוב יותר לחיות בו וגאווה להיות חלק ממנו”.
עו”ד צמרת היא ביתו של ראש העיר לשעבר עו”ד ראובן בינר שכיהן כראש העיר בתקופה שבין דצמבר 1983 עד נובמבר 1993.