שיפוצים למען הקשישים – פרויקט מבורך למען הקהילה

העמותה לסיוע לנזקקים בשיתוף חברת אגד, חברת “מטרופולין” ו”מטעמי תפן” החלו היום בפרויקט ‘שיפוצים למען הקשישים’ שבמסגרתו עשרות עובדי החברות נרתמים למיזם בהתנדבות ומשפצים את בתיהם של קשישים ומשפחות חסרי אמצעים

בהובלתו של יו”ר מפלגת ש”ס בטירת כרמל, חבר מועצת העיר, כפיר עובדיה החל היום פרויקט “מיזם שיפוצים למען הקשישים” שבו עובדי חברות באזור נרתמים למיזם בהתנדבות ומשפצים את בתיהם של קשישים ומשפחות חסרי אמצעיים מטירת כרמל.
עובדי חברות אגד, חברת “מטרופולין” ו”מטעמי תפן” נרתמו ושלחו את מיטב עובדיהם החל מהבוקר וביצעו עבודות סיוד נקיון קוסמטיקה וצבע לבתים.

 

מתנדבי מיזם שיפוצים למען הקשישים, צילום: באדיבות העמותה לסיוע לנזקקים

 

כפיר עובדיה סיפר היום: “מרגש לראות אנשים שאכפת להם מהאחר, מקדישים מזמנם מכוחם לטובת הכלל. הפרויקט היה אמור להתחיל בפסח והתעכב בעקבות נגיף הקורונה התחיל היום וכולנו תקווה שנגיע לכמה שיותר בתים לפי יכולותינו, אני מודה מקרב לב לאגד צפון אגד נווה שאנן מטרופולין חיפה מטעמי תפן ואגד קריות שהגיעו במלוא המרץ ונרתמו למען הפרויקט ועשו את זה ברמה הכי גבוהה שיש וכולי תקווה שעם הזמן נצליח להמשיך ולעשות כמה שיותר בתים ולתת להם את המינימום שאפשר על מנת שיחיו בתנאים נורמליים”.

 

מתנדבי מיזם שיפוצים למען קשישים בעת עבודות השיפוצים בדירה בטירת כרמל, צילום: באדיבות העמותה לסיוע לנזקקים

 

 

פרסומות: