שיקום מבנים- יש תוצאות

פרויקט שיקום מבנים ותיקים בטירת כרמל- מתחילים לראות תוצאות בעיניים
ראש העיר, אריה טל: השכונות הוותיקות בטירת כרמל יזכו לפיתוח הולם ואיכותי במקביל לבניה החדשה בעיר

בתמונות: מבנה מגורים בשכונת וייצמן בטירת כרמל, לפני השיפוץ ואחרי השיפוץ, צילום: דוברות עיריית טירת כרמל ואודי אמסלם

פרויקט שיקום השכונות הוותיקות בעיר החל כחל ממדיניות ההשקעה השוויונית שמוביל ראש העיר אריה טל, שמעניקה תקציבי פיתוח לכלל האוכלוסיות שמרכיבות את העיר טירת כרמל.

במסגרת הפרויקט שעל הביצוע שלו אחראית עיריית טירת כרמל בשיתוף עם האגודה לתרבות הדיור ונציגתה בעיר- פירחה באבא, שוקמו בשלב הראשון שלושה בניינים ברחוב ויצמן ובניין אחד ברחוב גיורא.

במהלך השיפוץ, שהעבודות בו נמשכות גם בימים אלה בהשקעה של כ-4.000.000 מיליון ש”ח מתקציבו של משרד השיכון, ישוקמו כל השטחים המשותפים של הבניינים ובתוכם חזית הבניין, גגות, חדרי מדרגות, שבילים להולכי רגל, גינות ותשתיות ביוב ומים.

ראש העיר, אריה טל בירך על פרויקט שיקום השכונות הוותיקות בעיר וציין כי הוא רואה בהן את לב ליבה של העיר טירת כרמל. “פרויקט השיקום של חלק מהשכונות הוותיקות בטירת כרמל הוא רק השלב הראשון במארג הפרויקטים החשובים שאני מתכנן ומוביל עבור כלל השכונות הוותיקות בעיר. כאשר הפרויקט הנוכחי יסתיים, במועדו יגיע אחריו עוד פרויקט שיקום שיתבצע בשכונה וותיקה אחרת. כמו שהבטחתי בעבר, אני אמשיך לדאוג לתושבי השכונות הוותיקות בעיר ואדאג שהן ותושביהן יזכו לפיתוח הולם ואיכותי במקביל לבניה החדשה בעיר”.

ראש העיר, אריה טל סיכם: “נמשיך להשקיע בחינוך ולשמור על מיקומה של עירנו בעשירייה הראשונה במדינה. נפתח את תחום התיירות והתחבורה העירונית”.

 

פרסום: