שיקום שכונות בטירת כרמל

פרויקט שיקום השכונות הוותיקות בטירת כרמל יוצא לדרך ◼ ראש העיר אריה טל: “כמו שהבטחתי, השכונות הוותיקות בטירת כרמל יזכו לפיתוח הולם ואיכותי במקביל לבניה החדשה בעיר

במסגרת מדיניות ההשקעה השוויונית שמוביל ראש העיר אריה טל, שמעניקה תקציבי פיתוח לכלל האוכלוסיות שמרכיבות את העיר טירת כרמל, יחל בתחילת חודש מאי פרויקט שיקום חלק מהשכונות הוותיקות בעיר.
במסגרת הפרויקט שעל הביצוע שלו אחראית עיריית טירת כרמל בשיתוף עם האגודה לתרבות הדיור ונציגתה בעיר- פירחה באבא, ישוקמו בשלב הראשון שלושה בניינים ברחוב ויצמן ובניין אחד ברחוב גיורא.
במהלך השיפוץ, שהעבודות בו יימשכו כשישה חודשים בהשקעה של כ-4.000.000 מיליון ש”ח מתקציבו של משרד השיכון, ישוקמו כל השטחים המשותפים של הבניינים ובתוכם גגות, חדרי מדרגות, שבילים להולכי רגל, גינות ותשתיות ביוב ומים.
ראש העיר בירך על תחילת פרויקט שיקום השכונות הוותיקות בעיר וציין כי הוא רואה בהן את לב ליבה של העיר טירת כרמל. “פרויקט השיקום של חלק מהשכונות הוותיקות בטירת כרמל שיוצא בתחילת חודש מאי הוא רק השלב הראשון במארג הפרויקטים החשובים שאני מתכנן ומוביל עבור כלל השכונות הוותיקות בעיר. כאשר הפרויקט הנוכחי יסתיים, במועדו יגיע אחריו עוד פרויקט שיקום שיתבצע בשכונה וותיקה אחרת. כמו שהבטחתי בעבר, אני אמשיך לדאוג לתושבי השכונות הוותיקות בעיר ואדאג שהן ותושביהן יזכו לפיתוח הולם ואיכותי במקביל לבניה החדשה בעיר”, סיכם ראש העיר.

בתמונה בראש הכתבה: ראש העיר אריה טל, צילום: דוברות עיריית טירת כרמל, דוד עקיבא

מודעות פרסום: