שיקום שכונות וותיקות

יצא לדרך פרויקט שיקום השכונות הוותיקות בטירת כרמל

ראש העיר, אריה טל: “תושבים יקרים, הבטחתי וקיימתי!!! פרויקט שיקום שכונות יוצא לדרך. עירנו נמצאת בתנופה בשכונות החדשות וגם בשכונות הוותיקות, העיר בפריחה ושיגשוג. השכונות הוותיקות בטירת כרמל יזכו לפיתוח הולם ואיכותי במקביל לבניה החדשה בעיר”.

עבודות השיפוץ במבנה בשכונה וותיקה, צילום: דוברות עיריית טירת כרמל

במסגרת מדיניות ההשקעה השוויונית שמוביל ראש העיר אריה טל, שמעניקה תקציבי פיתוח לכלל האוכלוסיות שמרכיבות את העיר טירת כרמל החל היום פרויקט שיקום חלק מהשכונות הוותיקות בעיר.
במסגרת הפרויקט שעל הביצוע שלו אחראית עיריית טירת כרמל בשיתוף עם האגודה לתרבות הדיור ונציגתה בעיר- פירחה באבא, ישוקמו בשלב הראשון שלושה בניינים ברחוב ויצמן ובניין אחד ברחוב גיורא.
במהלך השיפוץ, שהעבודות בו יימשכו כשישה חודשים בהשקעה של כ-4.000.000 מיליון ש”ח מתקציבו של משרד השיכון, ישוקמו כל השטחים המשותפים של הבניינים ובתוכם גגות, חדרי מדרגות, שבילים להולכי רגל, גינות ותשתיות ביוב ומים.
ראש העיר, אריה טל בירך על תחילת פרויקט שיקום השכונות הוותיקות בעיר וציין כי הוא רואה בהן את לב ליבה של העיר טירת כרמל. “פרויקט השיקום של חלק מהשכונות הוותיקות בטירת כרמל שיצא היום לדרך הוא רק השלב הראשון במארג הפרויקטים החשובים שאני מתכנן ומוביל עבור כלל השכונות הוותיקות בעיר. כאשר הפרויקט הנוכחי יסתיים, במועדו יגיע אחריו עוד פרויקט שיקום שיתבצע בשכונה וותיקה אחרת. כמו שהבטחתי בעבר, אני אמשיך לדאוג לתושבי השכונות הוותיקות בעיר ואדאג שהן ותושביהן יזכו לפיתוח הולם ואיכותי במקביל לבניה החדשה בעיר”.

שיפוץ מבנה וותיק, צילום: דוברות עיריית טירת כרמל

ראש העיר אריה טל סיכם: “היום החלו העבודות בשטח ואני שמח לשתף אתכם בתחילתן של העבודות בשטח. כפי שהבטחתי נפתח את השכונות הוותיקות לצד השכונות החדשות, נמשיך להשקיע בחינוך ולשמור על מיקומה של עירנו בעשרייה הראשונה במדינה. נפתח את תחום התיירות והתחבורה העירונית”.