שמחוני ירד מהמירוץ

שמחוני עובדיה, שבתחילת מערכת הבחירות יצא בהצהרה רשמית שהוא “ראש העיר הבא”, האיש שהבטיח “חוות סוסים והיכל תרבות בעיר” ירד אמש באופן רשמי מהמירוץ לראשות העיר ולא יתמודד בבחירות המקומיות הקרובות שיתקיימו ביום שלישי ה- 30/10/18.

בשיחה שקיים רגע לפני שבת עם אודי אמסלם, כתב עיתון קול החוף ששוהה בימים אלה בחופשה באי קורפו ביוון, אמר שמחוני: “אכן פרשתי מההתמודדות שלי לראשות העיר טירת כרמל וזה סופי, נפסלתי על ידי יו”ר ועדת הבחירות בגלל שהיו חסרים לי חתימות”. לשאלה האם יצא בהצהרה במי יתמוך לראשות העיר אמר שמחוני: “כרגע כל האופציות פתוחות בפני, פנו אלי מהמטה של אריה פרג’ון ומהמטה של כפיר עובדיה ואני נוטה לתמוך באחד מהם, אך לא פוסל חבירה גם לראש העיר המכהן אריה טל או לכל מועמד אחר, הכל יעשה בשיקול דעת לטובת העיר שאני אוהב”.

לגבי ההמשך אמר שמחוני: “אל תדאג אמסלם, אני מבטיח לך שאהיה דמות דומיננטית ומשפיעה במערכת הבחירות הקרובה ובעתיד בכוונתי להתמודד לראשות העיר ולהגיע לתפקיד בכיר ומשמעותי בעיר”.

כזכור, שמחוני עובדיה ניהל מערכת בחירות הוגנת ונקייה תחת הסלוגן “שמחוני- אמיתית, חברתי, תרבותי” ולא הכפיש אף אחד מהמועמדים. כחלק ממסע הבחירות שלו לראשות העיר שכר שמחוני את שירותיה של אילנה אביטל ומשרד הפרסום שלה שניהל לו את הקמפיין שכלל סרטון תדמית, שילוט ומצע בחירות. לאחרונה פורסמו כרזות בחירות של שמחוני על גבי אוטובוסים ברחבי העיר ובמדיות נוספות, אך כאמור המסע הזה הסתיים אמש עם חותמת של יו”ר ועדת הבחירות שפסל את התמודדותו של שמחוני.