תקרת חנות בקרית אליעזר קרסה

 

שבעה צוותים של לוחמי אש מתחנה איזורית חיפה בפיקודו של רב רשף ברק סילם יצאו לפני שעה לטפל באירוע של קריסת תקרה בחנות למוצרי חיות מחמד במרכז המסחרי בכיכר מאירהוף בקרית אליעזר בחיפה.

החנות שבה התמוטטה התקרה, צילום: דוברות כבאות והצלה מחוז חוף

אדם אחד שהיה לכוד תחת קומת הגלריה העמוסה בציוד נחלץ בעצמו והוא נפגע ופונה לטיפול רפואי במצב קל. לוחמי האש נכנסו לחנות וכבר מתחילים בסריקות לאיתור לכודים נוספים.

מפקד האירוע, רשף ברק סילם בדיווח ממקום האירוע, צילום: דוברות כבאות והצלה מחוז חוף

מדוברות כבאות והצלה חיפה נמסר כי: “מדובר באירוע של קריסת קומת הגלריה בחנות למוצרי חיות המחמד בקרית אליעזר בחיפה, האדם שנחלץ בעצמו פונה לטיפול רפואי בבית החולים כשלפי גורמי הרפואה נמצא במצב קל עד בינוני. לוחמי האש חילצו חתול מהחנות וממשיכים בסריקות נוספות לשלילת לכודים נוספים. מהנדס של עיריית חיפה בדרכו למקום לבדיקת בטיחות המבנה והשהות בו”.

מדוברות מד”א מרחב כרמל נמסר: “בשעה 10:46 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב כרמל על גלריית עץ שקרסה בתוך חנות ברחוב צה”ל בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבית החולים רמב”ם גבר בן 30 במצב קל, עם חבלות בגפיים תחתונות”.

החובשים הבכירים במד”א חי טקאטש ועבד כעביה, סיפרו: “כשהגענו למקום הגבר שכב מחוץ לחנות החיות, לאחר שכוחות הכיבוי חילצו אותו. הוא היה בהכרה מלאה וסבל מחבלות בגפיים תחתונות. ביצענו בדיקות רפואיות, והענקנו לו טיפול רפואי שכלל חבישות וקיבועים, ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו יציב. דיברנו במקום עם עובדים נוספים שסיפרו כי החיות בחנות לא נפגעו כלל”.

 

פרסומות: