40 ילדים מבית הספר אבנר ברזני נכנסו לבידוד

40 תלמידים מבית הספר “אבנר ברזני” בטירת כרמל  וצוות הצהרון של בית הספר נשלחו לבידוד עד לתאריך 14.7.20 זאת לאחר שמורה מצוות הצהרון הפועל בבית הספר נמצאה ככל הנראה חיובית לבדיקת קורונה. בעקבות המקרה בית הספר של החופש הגדול המופעל בבית הספר אבנר ברזני נסגר עד להודעה חדשה.

מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך, ד”ר סער הראל עודכן בפרטי המקרה על ידי הנהלת בית הספר והוא זה שנתן את ההנחיה לשלוח את התלמידים לבידוד ולסגור את פעילות בית הספר של החופש הגדול בבית ספר אבנר ברזני.

מנהלת בית הספר אבנר ברזני, יפעת יוגב שלחה להורי התלמידים הודעה מיוחדת ובה ציינה: “הורי בית ספר אבנר ברזני שלום רב, אנו מבקשים לעדכנכם כי עודכנו היום ע”י משרד הבריאות שמורה מצוות הצהרון נמצאה חיובית לבדיקת קורונה.  בסיום הערכת מצב של הנהלת בית הספר, משרד החינוך, ראש העיר, אריה טל ומערכת הבריאות הוחלט בהנחיית מנהל המחוז, ד”ר סער הראל כי 40 ילדים מכיתות החופש הגדול וכלל אנשי הצוות העובדים בו יכנסו לבידוד עד לתאריך 14.7.20 כולל. אי לכך, בית הספר של החופש יסגר עד להודעה חדשה מטעמינו. משרד הבריאות ממשיך לקיים תחקיר רפואי ובהתאם לתוצאותיו יוזמנו תלמידים לבדיקות במידת הצורך. אנו בקשר מתמיד ורצוף עם נציגי משרד הבריאות ומשרד החינוך ונפעל בהתאם להנחיותיהם. אנו זמינים לכל שאלה, נמשיך לעדכנכם. בברכת בריאות טובה לכולנו”.

 

פרסומות: