מלגות לסטודנטים מטירת כרמל

הטקס להענקת המלגות נערך השבוע במרכז צעירים טירת כרמל במעמד ראש העיר אריה טל

מרכז צעירים והון אנושי בטירת כרמל קיים השבוע טקס הענקת מלגות ל- 20 סטודנטים, תושבי העיר במעמד ראש העיר, אריה טל ונציגי החברות התורמות ובהן שרון דגני מ- ‘ביוסנס וובסטר’, גיל שני מחברת ‘מד וואן’, אמיר רוזנברג מ- ‘אמדוקס’ ושלומי אריה מנכ”ל קרן קציר. בטקס נכחו גם סגן ראש העיר, מוריס אסייג ומנהל מחלקת החינוך בעירייה, שלומי דהן

כנס מלגות, צילום: דוברות עיריית טירת כרמל

 

 

 

 

 

ראש העיר בירך את הסטודנטים והודה לנציגי החברות והקרנות שמעניקות מלגות לסטודנטים בעיר. בהמשך, נציגי החברות סיפרו על הפעילות הקהילתית שהחברות והקרנות שהם מייצגים שותפים לה.

נציגי חברת ‘ביוסנס’, ובראשם שרון דגני, הפכו ברבות הימים לשותפים אסטרטגיים של מרכז הצעירים בעיר. במהלך כל שנות השותפות עם החברה זכו 136 צעירי העיר למלגות ‘ביוסנס’. עובדי ‘ביוסנס’ תורמים מכספם לנושא שבחרו – מלגות הזדמנות עבור לימוד אקדמיה או הכשרה מקצועית.
גיל שני מחברת ‘מד וואן’ בבעלות משפחת לבנת היושבת בעיר סיפר כי “החברה רואה חשיבות בתרומה לקהילה בעיר בה היא פועלת”. החברה הנה שותפה אסטרטגית של מרכז הצעירים בעיר ומשתתפת גם בתכנית המנטורינג לאקדמאים צעירים.
מלגות אמדוקס- מוענקות זו השנה החמישית לסטודנטים שמתנדבים במועדונית ובמרכז הנוער, נציג החברה, אמיר רוזנברג: “למרות שאיני מתגורר בטירת כרמל, אני מחובר אליה מאוד, וכך גם עובדי החברה שנרתמים מזה 15 שנים לפעילויות התנדבותיות בעיר”.